Cennik i płatności

Umieszczenie wizytówki własnej firmy w katalogu zakladypogrzebowe24h.pl wiąże się z opłatą roczną w wysokości 100zł (+23% VAT) rocznie lub miesięcznie 15zł (+23% VAT).

Za dodatkową opłatą można uzyskać promowanie własnej firmy na głównej stronie www.zakladypogrzebowe24h.pl oraz na górze list zakładów pogrzebowych danego rejonu.

Każdy użytkownik może samodzielnie wyeksponować własne zdjęcia i tekst wraz z podaniem adresów do swoich stron www dzięki czemu zyska nie tylko dotarcie do większej ilości klientów (portal www.zakladypogrzebowe24h.pl jest stale reklamowany) ale również lepszą pozycję SEO w wyszukiwarkach google (podsiadanie swoich linków na innych stronach www ma bezpośredni wpływ na pozycję własnej strony w google).

Zapewniamy, że w każdym mieście będzie wizytówka tylko jednej firmy z danej branży (w największych dwie), a pierwszeństwo będą miały te firmy, które jako pierwsze zdecydują się na współpracę (nie będzie trzech zakładów pogrzebowych z danego miasta - tylko jedna firma).

Zainteresowanych zamieszczenie wizytówki swojej firmy w katalogu zakladypogrzebowe24h.pl zapraszam do kontaktu: biuro@kancelariaprawna24h.pl

 

Cena za przelew Cena za sms
Dodanie firmy 123,00 zł 0,00 zł ( 0,00 zł brutto )
Stały wpis premium 20,00 zł 20,00 zł ( 24,60 zł brutto )